Juniorzy AKS-u przegrywają w Ostrowcu

0

Przegraną 2:6 skończyło się spotkanie juniorów starszych AKS 1947 Busko-Zdrój z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Bramki dla drużyny z Ponidzia zdobył Ernest Brutkowski, w 59. i 86. minucie. – Wartość szkoleniowa, mimo porażki, tego meczu jest dla nas wysoka i daje nadzieję na rozwój naszych zawodników – podsumowuje trener Grzegorz Załęcki.

Mecz naszej drużyny, pomimo porażki, należy uznać za wartościowy ze względu na poziom zaangażowania zawodników, ich walkę do końca o korzystny rezultat i postawę. Pierwsza połowa do momentu utraty bramki była wyrównana, ale niestety to po naszych błędach straciliśmy dwa gole. Najpierw brak komunikacji w linii obrony, a potem zgubione krycie po stracie w bocznym sektorze boiska. Mimo tak niekorzystnego rozwoju sytuacji nasz zespól dążył do zmiany rezultatu – strzał Załęckiego i Kopciary czy sytuacja bramkowa E.Brutkowskiego i Dudkakomentuje trener Załęcki.

Druga połowa niestety dla nas przebiegała podobnie, czyli kolejne nasze błędy skrupulatnie wykorzystywali bardzo skuteczni zawodnicy KSZO. Po utracie 4 bramki nasz zespół jeszcze ambitniej zaatakował i po dograniu piłki przez Załęckiego Ernest Brutkowski zdobył pierwszego dla nas gola. Gdy wydawało się, że kolejne dla nas bramki zaczną wpadać, a były ku temu sytuacje – Kopciara, Duda, Dudek – znowu zostaliśmy skarcenie po własnych błędach utratą goli. Na koniec po zdecydowanej akcji i wykorzystaniu zawahania się obrońców KSZO Ernest zdobył dla nas drugiego gola. Wartość szkoleniowa, mimo porażki, tego meczu jest dla nas wysoka i daje nadzieję na rozwój naszych zawodników – podsumowuje trener.