Hala sportowa w Pińczowie już czynna. Jak z niej korzystać?

0

W poniedziałek 18 maja odmrożono kolejne segmenty gospodarki. Tego dnia otwarto także halę widowiskowo – sportową w Pińczowie. Jednak działa ona na zupełnie innych zasadach niż dotychczas.

Z obiektu korzystać możemy tylko i wyłącznie po uprzednim, telefonicznym umówieniu konkretnej godziny (dzwonimy pod nr 730 610 255) Przed wejściem głównym należy bezwzględnie zmienić obuwie na takie, które nie zniszczy wykładziny. Po wejściu do obiektu trzeba zgłosić swoje przybycie do obsługi hali i obowiązkowo zdezynfekować ręce, a potem zachowywać odległość od innych osób. Na płycie głównej nie ma obowiązku noszenia maseczek.

Do hali nie wejdziemy wcześniej niż zadeklarowaliśmy w telefonicznej rozmowie, za to musimy wyjść kilka minut przed upływem umówionego czasu. Jest to niezbędne ze względu na konieczność dezynfekcji obiektu po każdej z grup sportowych.

Jednorazowo w obiekcie mogą przebywać maksymalnie 32 osoby (plus 3 trenerów). Póki co użytkownicy nie mogą korzystać z szatni, natrysków i trybun. Nieczynna jest także ścianka wspinaczkowa.

Obsługa hali prosi o używanie swojego prywatnego sprzętu treningowego lub dezynfekowanie sprzętu z hali po każdym jego użyciu.

„Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o zrozumienie i stosowanie się do nowych zasad. Od tego zależy nasze zdrowie”mówi Michał Klamiński, dyrektor hali w Pińczowie.

/a/.

Udostępnij.

Komentowanie zostało wyłączone.

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com