Groził, że popełni samobójstwo. Jak zakończyła się sprawa 43-latka?

0

W środę, 29 lipca tuż po północy policjanci ruszyli na ratunek 43-letniemu desperatowi. Mieszkaniec gminy Wiślica groził targnięciem się na swoje życie. Przed przyjazdem policjantów, mężczyzna opuścił domostwo i poszedł w nieznanym kierunku.

Krótko po północy dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Busku-Zdroju otrzymał informację o mieszkańcu gminy Wiślica, który próbował targnąć się na swoje życie. Zgłaszająca dodała, że 43-latek opuścił domostwo i poszedł w nieznanym kierunku. Kobieta ciągle obawiała się o jego życie i zdrowie.

– Na miejsce jako pierwsi przyjechali mundurowi z Komisariatu Policji w Solcu – Zdroju. W poszukiwaniu desperata zaczęli sprawdzać zabudowania znajdujące się na posesji. Do pomocy z Buska – Zdroju ruszyła kolejna policyjna załoga. Z uwagi na powagę sytuacji w buskiej komendzie ogłoszono alarm – informuje Tomasz Piwowarski, oficer prasowy KPP w Busku-Zdroju.

W niespełna godzinę od zgłoszenia mężczyzna został odnaleziony przez policjantów. Nie miał widocznych obrażeń, jednak po przebadaniu przez załogę karetki pogotowia trafił pod opiekę lekarzy.

Kolejne w ostatnim czasie zdarzenie potwierdza fakt, że bardzo ważne jest szybkie powiadomienie służb ratunkowych. Natychmiastowe rozpoczęcie poszukiwań zwiększa szanse odnalezienia osoby zaginionej.

Udostępnij.

Dodaj komentarz

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com