Ferie zimowe z Gminnym Centrum Kultury w Solcu-Zdroju

0

W okresie ferii zimowych nasi najmłodsi mogli skorzystać z bogatej oferty zajęć, przygotowanych przez Gminne Centrum Kultury w Solcu-Zdroju. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Choć zimowa aura nie dopisała, to na brak dobrej zabawy stanowczo nikt nie mógł narzekać.

Podczas pierwszego tygodnia ferii zimowych dzieci uczestniczyły w turnusie, w trakcie którego brały udział w warsztatach kreatywnych, ekologicznych i kulinarnych, a także spotkaniu z dzielnicowym. Ponadto odwiedziły Wiślicę oraz Kulkolandię w Busku-Zdroju.

W drugim tygodniu ferii GCK przygotowało ofertę pojedynczych warsztatów, spośród których można było wybrać, te które odpowiadają najbardziej naszym zainteresowaniom. Wśród nich dużą popularnością cieszyły się warsztaty cyrkowe oraz robienia slime.

Na zakończenie ferii zimowych zorganizowano bal karnawałowy z licznymi animacjami, zabawami oraz poczęstunkiem dla jego uczestników.

W trakcie tegorocznych ferii zimowych w zajęciach zorganizowanych przez GCK w Solcu-Zdroju uczestniczyło 140 dzieci z terenu gminy.

Zajęcia zorganizowane dla dzieci podczas ferii zimowych zawierały elementy profilaktyki uzależnień i miały na celu zagospodarowanie czasu wolnego i odciągnięcie od różnego rodzaju używek.

Udostępnij.

Dodaj komentarz

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com