Drużyna z Czechowa obroniła tytuł zwycięzcy

0

Druga edycja zawodów w halowej piłce nożnej nie przyniosła rewolucyjnych zmian w gminnej statystyce sportowej. Piłkarze z Czechowa nadal cieszą się z tytułu mistrza.

 

Zawody zorganizowane przez Samorządową Instytucję Kultury Kasztelania, przy wsparciu Urzędu Gminy Kije i radnego Sylwestra Fiuka, odbyły się w niedzielę 19 stycznia w hali sportowej w Kijach.

W piłkarskie szranki stanęło 6 zespołów, a mecze rozegrano w dwóch fazach: grupowej i finałowej. Z każdej z grup do półfinałów awansowały dwa najlepsze zespoły, a zwycięzcy tych spotkań zmierzyli się w wielkim finale. Emocjonujący pojedynek przyniósł wielkie zwycięstwo doświadczonej drużynie z Czechowa, której uległ zespół o wdzięcznej nazwie Lux Torpeda. Na podium stanęli także zawodnicy LZS Włoszczowice. Gratulujemy!

W zawodach uczestniczyły także zespoły ze Stawian, Fc Ponalewce oraz Kubuś i Przyjaciele. W tym miejscu należą się wyrazy uznania dla autorów oryginalnych nazw drużyn. Inwencja twórcza na najwyższym poziomie panowie!

Organizatorzy imprezy przygotowali również nagrody indywidualne. Otrzymali je: Mateusz Gil (najlepszy bramkarz), a także najlepsi strzelcy: Jakub Cios i Szczepan Wrona. Sportowcom gratulował wójt Gminy Kije Tomasz Socha. „Coroczne zmagania w futsalu mocno wpisały się w kalendarz imprez sportowych w gminie Kije, a wysoka frekwencja upewnia w przekonaniu, że warto organizować te zawody” mówił gospodarz gminy.

J.S.

Udostępnij.

Komentowanie zostało wyłączone.

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com