Czy drzemie w Tobie talent wokalny?

0

Lubisz śpiewać i nie masz oporów przed publicznymi występami? Chcesz usłyszeć, co o Twoim talencie wokalnym mówią profesjonaliści? Zgłoś się do VI edycji konkursu wokalnego „Otwarta Scena”. Imprezę organizuje Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury, a głównym jej celem jest wpieranie najzdolniejszych wokalnie dzieci i młodzieży, a także prezentacja ich umiejętności oraz dorobku artystycznego.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane będą jeszcze przez kilka dni – do 20 stycznia 2020 roku, a sam konkurs odbędzie się 8 lutego 2020 roku w PSCK. „Podobnie, jak w roku ubiegłym, konkurs nasz będzie szansą do bezpośredniej eliminacji do finału konkursu „Scena dla Ciebie”, który odbywa się w Kielcach w Domu Kultury „Zameczek” –mówi Iwona Senderowska, dyrektor PSCK.

Konkurs z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem uczestników. W ostatniej, 5. edycji rywalizowało blisko 100 uczestników i aż 6 z nich zakwalifikowało się do finałów.
Wokaliści rywalizować będą z podziałem na 4 grupy wiekowe: do 9 lat, 10 – 12 lat, 13 – 15 lat i 16 – 19 lat. Każdy z wykonawców przygotowuje jeden wybrany przez siebie utwór, mile widziane są kompozycje własne. Karta zgłoszeniowa i regulamin dostępne są do pobrania na stronie internetowej www.psck.pl w zakładce konkursy.

„Jury, tak jak w latach ubiegłych wyłoni najlepszych solistów w swoich kategoriach wiekowych oraz najlepszego solistę konkursu. Wokaliści powalczą o nagrody rzeczowe, statuetki oraz udział w profesjonalnych, wakacyjnych warsztatach wokalnych w Pińczowie” –informuje Iwona Senderowska.

Patronat honorowy nad konkursem objął Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów Włodzimierz Badurak, a sponsorem głównym konkursu jest Dolina Nidy Sp. z o.o.
/a/

Udostępnij.

Komentowanie zostało wyłączone.

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com