Co tam panie w Michałowie

0

Gospodarze Gminy Michałów inwestują dla mieszkańców

  • Podpisano umowę na dostawę materiałów kamiennych do remontu dróg gruntowych na terenie gminy. Kruszywo do utwardzenia wskazanych dróg dostarczane będzie do końca tego roku.
  • 14 maja 2020 roku podpisano umowę na przebudowę dróg w Jelczy Wielkiej. Prace obejmą drogę gminną o długości 220 mb oraz drogę wewnętrzną o długości 250 mb. Roboty zakończą się do 31 sierpnia 2020 roku.
  • W minionym tygodniu gospodarze gminy Michałów podpisali umowę na remont drogi gminnej Michałów Piaski. Prace będą się toczyć na odcinku o dł. 550 mb i są dofinansowane z Funduszu Dróg Samorządowych. Zakończenie zadania przewidziano na koniec sierpnia tego roku.
  • W połowie maja tego roku zakończyły się prace przy przebudowie parkingu przy Ośrodku Zdrowia w Michałowie. Zadanie realizowane było w ramach Rewitalizacji Michałowa.
  • 3 czerwca 2020 roku gospodarze gminy podpisali umowę na zagospodarowanie i poprawę funkcjonalności przestrzennej placu przy michałowskim amfiteatrze i brzegu rzeki Mierzawy. Roboty budowlane prowadzone są w ramach Rewitalizacji Michałowa i potrwają do końca lipca tego roku.
  • Od kilku dni drogi w Michałowie oświetlają nowe lampy ledowe zainstalowane w ramach projektu rewitalizacji miejscowości. Drogę wojewódzką i pozostałe drogi gminne, po zmroku rozjaśnia w sumie 230 energooszczędnych, ekologicznych lamp typu LED.

50 w.

Udostępnij.

Komentowanie zostało wyłączone.

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com