BSCK ma nową szefową. Kim jest?

0

Buskie Samorządowe Centrum Kultury od wtorku, 23 lutego ma nową dyrektor. Szefową placówki została Maria Wiśniewska, która wcześniej była asystentką dyrektor Kieleckiego Centrum Kultury.

Przypomnijmy, w czerwcu ubiegłego roku Karolina Kępczyk objęła stanowisko dyrektora Buskiego Samorządowego Centrum Kultury. Po pół roku władze miasta podjęły decyzję o nieprzedłużaniu umowy z Kępczyk. Wzbudziło to wiele kontrowersji wśród mieszkańców, którzy nie kryli rozczarowania i byli pełni niepokoju o dalsze losy BSCK. Mieszkańcy oczekiwali ożywienia w buskiej kulturze i nowego świeżego entuzjastycznego podejścia do zarządzania placówką.

Po zerwaniu przez miasto współpracy z Kępczyk stanowisko pełniącego obowiązki dyrektora BSCK powierzono Tomaszowi Śledziowi.
Od wtorku, 23 lutego placówka ma już nową dyrektor. Została nią Maria Wiśniewska, która wcześniej była asystentką dyrektor Kieleckiego Centrum Kultury. Nowa szefowa BSCK w poprzednich latach pracowała m.in. przy konkursie Off Fashion. Jak sprawdzi się na nowym stanowisku Wisniewska – czas pokaże.

Udostępnij.

Komentowanie zostało wyłączone.

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com