„Lej mu głową o beton”, czyli brutalna bójka nastolatków w Busku-Zdroju

0

W środę, 9 października do serwisu YouTube trafił film, na którym widać brutalną bójkę nastolatków w centrum Buska-Zdroju. Film, ze względu na naruszenie wewnętrznych przepisów serwisu, bardzo szybko został usunięty. Sprawą zajmuje się jednak policja.

Nagranie, które zniknęło z sieci, przedstawia regularną bójkę nastolatków i stojących obserwatorów, z których ust padają przekleństwa, a nawet prowokacyjne, zachęcające do dalszej bijatyki słowa, m.in. „lej mu głowę o beton”.
Komenda Powiatowej Policji w Busku-Zdroju poinformowała nas, że dysponuje kilkoma nagraniami starcia nastolatków, do którego doszło na Alei Mickiewicza.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że do pierwszej bójki, pomiędzy 16-latkiem a 17-latekiem doszło około godziny 10:00. W wyniku zdarzenia 17-latek trafił do szpitala z urazem twarzy. Godzinę później, doszło do kolejnego starcia. Ten sam 16-latek zmierzył się z 19-latkiem, który później poturbowany również trafił do szpitala – poinformował nas Tomasz Piwowarski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Busku-Zdroju.

Jeszcze tego samego dnia do buskiej komendy zostało doprowadzonych dwóch 16-latków. Ze wstępnych ustaleń wynika, że jeden z nich to uczestnik bójki, natomiast drugi mógł być świadkiem zdarzenia. Jak twierdzą policjanci, od jednego z nastolatków czuć było woń alkoholu, jednak ani chłopak, ani również jego ojciec nie wyrazili zgody na badanie trzeźwości 16-latka. Sprawa jest rozwojowa, policja nie wyklucza kolejnych zatrzymań.

Udostępnij.

Dodaj komentarz

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com