Bezpłatne psychologiczne wsparcie w czasie pandemii

0

Jak poradzić sobie w czasie pandemii koronawirusa ze stresem, lękiem czy niepewnością? Można skorzystać z bezpłatnego wsparcia psychologicznego.

koronawirus – fot. Pixabay

Niewiele osób może dzisiaj powiedzieć, że pandemia nie wpłynęła na jego życie. A większość raczej stwierdzi, że w jakiś sposób je zmieniła. Nawet jeśli zwolnienia czy bankructwa nie dotknęły nas osobiście, to i tak wiele osób żyje w ciągłym napięciu, poczuciu niepewności, strachu, a czasami także izolacji.

Niestety pandemia koronawirusa generuje, oprócz wielu innych, problemy psychologiczne: stres pourazowy, lęk, depresję i wypalenie. Jak poradzić sobie w tej trudnej rzeczywistości? Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Busku-Zdroju, w ramach projektu „Dla Dobra Rodziny” oferuje m.in. bezpłatne wsparcie psychologiczne,

– Aktualna sytuacja spowodowana koronawirusem jest dla każdego z nas w pewnym stopniu trudna. Codziennie bijemy się z wieloma myślami, które wywołują lęk. Ważne, jest, aby w takiej sytuacji nie pozostać samemu i móc z kimś porozmawiać, dlatego zachęcamy do kontaktu pod nr telefonu: (41) 234 56 87, (41) 234 56 90 – informują pracownicy PCPR w Busku-Zdroju.

Udostępnij.

Komentowanie zostało wyłączone.

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com