Anita Białek – nowy zastępca Wójta Gminy Kije

0

Pani Anita zajęła miejsce Grzegorza Gawlika, który kilka tygodni temu rozpoczął pracę w morawickim samorządzie.

  Mgr inż. Anita Białek jest absolwentką Politechniki Świętokrzyskiej, Wydział Budownictwa, Kierunek Inżynieria Środowiska. Ma trzynastoletnie doświadczenie  w nadzorowaniu i koordynacji inwestycji budowlanych, w specjalności instalacje sanitarne i mechaniczne, w  tym siedmioletnie w projektowaniu. W ostatnich latach związana byłam z Krakowem i projektem „High five”, kompleksu 5. budynków biurowych, gdzie z ramienia Generalnego Wykonawcy firmy Skanska S.A. uczestniczyłam w całym procesie inwestycji, zakończonym sukcesem. Nowa pani wicewójt Gminy Kije posiada uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych.

Wiem, jak funkcjonuje proces inwestycji począwszy od koncepcji, przygotowania budżetu, oferowania, poprzez proces projektowania, realizację i finalnie odbiory końcowe. Potrafię koordynować pracę zespołową. Jestem osobą, która lubi konkrety i klarowne sytuacje. Jestem przy tym wymagająca, a relacje buduje w oparciu o szczerość i partnerstwo. W pracy cenię sobie niezależność. Lubię wyzwania, które zawsze pojawiają się w trakcie realizacji inwestycji, i choć często jest to związane ze zmianą początkowych założeń, poszukiwanie rozwiązań jest dla mnie mobilizujące i pozytywne. Na obecnym stanowisku chciałabym stanowić silne wsparcie dla obecnych i przyszłych inwestycji w obszarze gminy, jak i regionu” – mówi Anita Białek, zastępca wójta Gminy Kije.

W poniedziałek 27 lipca, przy okazji spotkania OSI Ponidzie, pani wicewójt poznała gospodarzy pozostałych samorządowców z Ponidzia.

Na nowym stanowisku życzymy mnóstwa powodów do satysfakcji (red).

Udostępnij.

Komentowanie zostało wyłączone.

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com