AKS ograło Hetmana. „3 punkty nie przyszły naszej drużynie łatwo”

0

AKS 1947 Busko-Zdrój pokonało Hetman Włoszczowa. Busczanie zakończyli spotkanie 3:1. Bramki dla drużyny z Ponidzia zdobyli: Dudek, Wróblewski i Bogacki.

– Ostatni mecz Świętokrzyskiej Ligi Juniorów Starszych okazał się dla nas zwycięski. Jednak powiedzieć trzeba, że 3 punkty nie przyszły naszej drużynie łatwo. Pierwsza połowa w wykonaniu naszych zawodników była bardzo dobra, aczkolwiek nie udało nam się zdobyć bramki. Nasi zawodnicy grali dobrze, ale ich akcje były niestety nie skuteczne. Mimo ataków prawa, lewą stroną, a także środkiem pola nie mogliśmy potwierdzić dobrej gry bramkami – relacjonuje trener Grzegorz Załęcki.

– Po zmianie stron goście opadli z sił i nasza drużyna zaczęła dochodzić do sytuacji bramkowych. Pierwszą z nich wykorzystał Dudek, kolejną zresztą też ale sędzia uznał, że był na pozycji „spalonej”. Kolejnych doskonałych sytuacji nie wykorzystali Bogacki, Duda i Rodak. Na 2:0, po stałym fragmencie gry, podwyższył Wróblewski. Wykorzystując błąd bramkarza. Kiedy wydawało się, że mecz jest poukładany straciliśmy czujność w defensywie, co skrupulatnie wykorzystali goście. Po faulu w polu karnym wykorzystali „11” i zrobiło się ciekawie. Na domiar złego zawodnicy Hetmana coraz częściej dochodzili do klarownych sytuacji bramkowych. Na szczęście Bogacki zdobył 3 gola i tak skończył się ten pojedynek. Gra w tej klasie rozgrywkowej pokazała, że wszyscy mogą na takim poziomie grać pod warunkiem ciężkiej pracy na treningach – dodaje trener.

AKS przeciwko Hetmanowi zagrał w składzie: Krystian Brutkowski, Franciszek Jabłoński, Michał Bogacki, Ernest Brutkowski, Miłosz Jabłoński (Miłosz Dudek), Filip Woźniak, Bartosz Derlecki, Mateusz Rodak, Kacper Załęcki (Jakub Duda), Emil Kopciara (Michał Wróblewski) i Wiktor Zając.

Udostępnij.

Komentowanie zostało wyłączone.

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com