AKS Busko-Zdrój remisuje na otwarcie ligi

0

W niedzielę, 19 lipca AKS 1947 Busko-Zdrój rozegrało swój pierwszy mecz ligowy w tym sezonie. Spotkanie z OKS Opatów zakończyło się remisem 2:2. Bramki dla AKS zdobyli Kowalski i Janiec.

fot. AKS Busko-Zdrój

– Mecz w Opatowie powinniśmy wygrać i to nie raz, a przynajmniej cztery razy w jednym meczu. Czego zabrakło? W mojej ocenie mentalności! Musimy szybko wyciągnąć wnioski i zmienić myślenie, bo dziś miałem takie wrażenie, że bez względu na to, jak zagramy to i tak wygramy. Nikt za to, że mamy piękny stadion i ładny komplet strojów punktów nam nie da. Musimy wszyscy zrozumieć prostą rzecz – nam się nic nie należy, nikt nie da nam niczego za darmo – na wszystko w życiu trzeba sobie zapracować. W tym spotkaniu brakowało kompaktu, odpowiedzialności, a przede wszystkim jedności. Dostaliśmy lekcję pokory i niech każdy z nas zastanowi się co dziś mógł zrobić lepiej – komentuje trener Mariusz Arczewski.

AKS w meczu z drużyną z Opatowca zagrał w składzie: Szcześniak, Bandura, Mika, Radwański, Pietras, Florczyk (55 Raczyński), Kowalski, Piwowarski (70 Rodak) Janiec, Gardynik i Karasek.

Udostępnij.

Komentowanie zostało wyłączone.

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com