6100 zł dla OSP w Gnojnie

0

W sierpniu 2020 roku Ochotnicze Straże Pożarne przystąpiły do składania wniosków w kolejnej turze dotacji Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach w ramach dodatkowego naboru „Ogólnopolskiego programu finansowania służb ratowniczych. Część 2) Dofinansowanie zakupu sprzętu i wyposażenia jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych”. Pod koniec września przedstawiciele ZGZOSP w Gnojnie otrzymali zaproszenie na uroczyste wręczenie dotacji.

Dzięki temu dofinansowaniu nasze straże dostały szansę na podniesienie swojej zdolności w zakresie przeciwdziałania czynnikom degradacji środowiska mogących powstawać w skutek nieszczęśliwych wypadków, pożarów, zdarzeń losowych i klęsk żywiołowych. W ramach tego programu udało się pozyskać 6 100 zł, dotacja ta zostanie przeznaczona na zakup wyposażenia osobistego, ochronnego i sprzętu łączności.

Chęci i działania strażaków ochotników sprawiają, iż nasze jednostki wykazują potrzeby w zakresie doposażania w sprzęt i odzież ochronną, dlatego też zabiegają o wszelkie źródła pomocy, aby móc uczestniczyć w akcjach ratowniczych i służyć Nam wszystkim.

A. W.

Udostępnij.

Komentowanie zostało wyłączone.

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com